Poznaj NAS!

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w branży.
Zachęcamy do kontaktu

Braun-Mebel

Firma P.P.U.H. „BRAUN-MEBEL” powstała w roku 2007, a jej głównym celem była produkcja mebli szkolnych. W tym celu otworzyliśmy lakiernię proszkową służącą na nasz własny użytek. Z czasem okazało się jednak, że w okolicy istnieje duże zapotrzebowanie na usługi lakiernicze, w związku z czym nasza firma rozpoczęła świadczenie tego typu usług tym, którzy tego potrzebowali. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na wysokiej jakości powłoki lakiernicze, firma P.P.U.H. „BRAUN-MEBEL” może poszczycić się szerokim wachlarzem usług związanych z dziedziną lakiernictwa. Swoim klientom oferujemy malowanie proszkowe wszelakich elementów metalowych, a także malowanie natryskowe elementów metalowych, tworzyw sztucznych (w tym plastik), drewnianych oraz szklanych. Jakość wykonywanych przez nas usług lakierniczych znajduje się na najwyższym poziomie, o czym może świadczyć fakt, iż malowane przez nas elementy często trafiają za granicę do wielu różnych państw na całym świecie.
              Nasza firma we współpracy ze swoimi partnerami kieruje się zasadą oferowania usług na najwyższym poziomie. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, które jesteśmy w stanie elastycznie dostosować do waszych potrzeb. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny. Jesteśmy firmą rzetelną, gwarantującą dotrzymywanie ustalonych terminów umów.W swoich szeregach posiadamy wyszkoloną kadrę pracowniczą, która charakteryzuje się wysoką wydajnością, jak również jakością wykonywanej pracy. Badania przeprowadzane w warunkach laboratoryjnych jednoznacznie wskazują na wysoką jakość nakładanych przez nas powłok lakierniczych.

Lakiernia proszkowa

Malowanie elementów wykonanych z wszelkiego rodzaju metali.

Lakiernia natryskowa

Dzięki zastosowaniu najnowszysch technologii jesteśmy w stanie pomalować wszystko na każdy dostępny kolor.

Ślusarnia

Nasz park mszynowy pozwala na wykonanie wszystkich konstrukcji, zarówno z projektów przyniesionych przez klienta jak i wykonanych przez nas.

Zmieniamy się dla Was

=

Meble szkolne

Jesteśmy największym producentem mebli szklnych w okolicy
=

Kosze logistyczne

Produkujemy komlepksowo kosze logistyczne, gitterboxy i rollboxy dla największych firm kurierskich w Polsce
=

Ogrodzenia

Na zamówienie wykonujemy wszelkiego rodzaju ogrodzenia i bramy przesuwne

Tutaj nas znajdziecie

Adres

47-400 Racibórz

ul. Studzienna 7

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 6:00 – 21:00

Sob: 6:00 – 11:00

(tylko umówone wizyty)

Email

LakierniaBM@o2.pl

Kontakt telefoniczny

+48 664942697